open menu

Nieprawdziwy ID

Dzwoń z innego numeru. Ukryj swój identyfikator dzwoniącego. To proste i działa na każdym telefonie!fake phone telefon


Połączenia anonimowe

Ukryj swój numer telefonu. Możesz wprowadzić dowolny numer, który się wyświetli. Osoba, do której dzwonisz zobaczy tylko identyfikator dzwoniącego, a nie twój. Możesz więc podać się za kogoś innego.

Zmień głos i TTD

Dzwoniąc, skorzystaj z innego głosu. Nabierzesz rodzinę i znajomych - będą myśleli, że jesteś kimś innym. Po prostu zmień ustawienia zanim zrealizujesz fałszywe połączenie. Wciąż mało? Wprowadź jakikolwiek tekst, który ma zostać wypowiedziany przez męski lub kobiecy głos.

Dodaj efekty dźwiękowe

Aby całość wyglądała bardziej realistycznie, możesz dodać dowolny dźwięk w tle! Chcesz, by brzmiało to jakbyś wracał z imprezy lub z dworca kolejowego? Jesteś w dobrym miejscu.

Nagraj rozmowy

Zapisz swoje fałszywe rozmowy. Nagrywaj rozmowy i trzymaj ich kopie. Być może znajmoy przyzna, że pożyczył od ciebie pieniądze? A może po prostu chcesz ich potem posłuchać?

Telefony grupowe

Dzięki fałszywym połączeniom grupowym zabawa jest jeszcze większa. Aktywuj tę opcję, aby pomnożyć odbiorców twojego telefonu. Ciekawe jest też to, że inna ooba możę tego słuchać w tle.

Stáhněte aplikaci pro falešné texty do svého mobilního telefonu

Falešné textové zrpávy Google Play
Falešné textové zrpávy Appstore